Kontakt

Lossi plats 1a, 15165 Tallinn

Telefon 631 6671

E-post erjk@riigikogu.ee

Komisjoni liikmed

Liisa Oviir Liisa OviirKomisjoni esimeeserjk@riigikogu.eeAsendusliige Hanno Matto
Kaarel Tarand Kaarel TarandKomisjoni aseesimees5680 4453kaarel@sirp.eeAsendusliige Kari Käsper
Airi Mikli Airi MikliLiigeairi.mikli@riigikontroll.eeAsendusliige Urmet Lee
heiki_sibul Heiki SibulLiigeheiki.sibul@internet.eeAsendusliige Märten Veskimäe
Väino Linde Väino LindeLiigevaino.linde@gmail.com
Kert Karus Kert Karusliigekert@karus.eeAsendusliige Veiko Lukmann
Imre Samsliige503 1892imre@sams.eeAsendusliige Aivar Riisalu
Silver Kuusik Silver Kuusikliige+372 524 8456silver.kuusik1983@gmail.comAsendusliige Maido Pajo

Komisjoni ametnikud

Nellika Valder Nellika Valderõigusnõunik5035410nellika.valder@riigikogu.ee
Helena Stepanov Helena StepanovKonsultant631 6540helena.stepanov@riigikogu.ee