Vastavalt avaliku teabe seadusele on asutuse dokumendiregister digitaalselt peetav andmekogu asutusse saabunud ja asutuses koostatud dokumentide registreerimiseks. ERJK dokumendihaldussüsteemis sisalduvatele elektroonilistele dokumentidele tagatakse juurdepääs avaliku dokumendiregistri kaudu, välja arvatud dokumentidele, mis avaldatakse Riigi Teatajas või mis on juurdepääsupiiranguga. Isikuandmeid sisaldavaid dokumente ning juurdepääsupiiranguga dokumentide registreerimisandmeid ei avalikustata, kui need võivad põhjustada juurdepääsupiiranguga teabe avalikuks tulemise.

Registreerimise viit:
31-2/14-52/1
Pealkiri:
Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsiooni selgitustaotlus
Kuupäev:
22.12.2014
Kirja liik:
Kiri
Saabumise viis:
E-post
Autor/adressaat:
Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsioon, Anto Liivat
Faili nimi
2014.12.22 Tallinna linnavolikogu SDE fraktsiooni pöördumine.pdf

Seonduvad kirjad

Dokumendi viit Kuupäev Autor/adressaat Suund Pealkiri Failid
31-2/14-52/5Rahandusministeeriumi vastus Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsiooni selgitustaotluseleRahandusministeeriumSisseRahandusministeeriumi vastus Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsiooni selgitustaotluseleRahandusministeeriumi vastus (DDOC)

Rahandusministeeriumi vastus (pdf)

31-2/14-52/4ERJK vastus Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsiooni selgitustaotluseleERJKVäljaERJK vastus Tallinna Linnavolikogu SDE fraktsiooni selgitustaotluseleVastus selgitustaotlusele (pdf)

Vastus selgitustaotlusele (ddoc)

31-2/14-52/2SDE selgitustaotluse edastamine rahandusministeeriumileERJKVäljaSDE selgitustaotluse edastamine rahandusministeeriumileSelgitustaotluse edastamine (ddoc)

Selgitustaotluse edastamine (docx)