Vastavalt avaliku teabe seadusele on asutuse dokumendiregister digitaalselt peetav andmekogu asutusse saabunud ja asutuses koostatud dokumentide registreerimiseks. ERJK dokumendihaldussüsteemis sisalduvatele elektroonilistele dokumentidele tagatakse juurdepääs avaliku dokumendiregistri kaudu, välja arvatud dokumentidele, mis avaldatakse Riigi Teatajas või mis on juurdepääsupiiranguga. Isikuandmeid sisaldavaid dokumente ning juurdepääsupiiranguga dokumentide registreerimisandmeid ei avalikustata, kui need võivad põhjustada juurdepääsupiiranguga teabe avalikuks tulemise.

Registreerimise viit:
31-2/15-75/3
Pealkiri:
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna arvevõlad
Kuupäev:
13.11.2015
Kirja liik:
Kiri
Saabumise viis:
E-post
Autor/adressaat:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Faili nimi
EKRE võlad.bdoc
EKRE võlad.docx

Seonduvad kirjad

Dokumendi viit Kuupäev Autor/adressaat Suund Pealkiri Failid
31-2/15-75/5Eesti Keskerakonna vastus erakonna arvevõlgadestMTÜ Eesti KeskerakondSisseEesti Keskerakonna vastus erakonna arvevõlgadestVastus järelepärimisele (bdoc)

Vastus järelepärimisele (doc)

31-2/15-75/4EKRE vastus järelepärimisele erakonna arvevõlgadestEKRESisseEKRE vastus järelepärimisele erakonna arvevõlgadestVastus järelepärimisele (pdf)

31-2/15-75/2Erakond Eestimaa Rohelised arvevõladErakond Eestimaa RohelisedVäljaErakond Eestimaa Rohelised arvevõladJärelepärimine (bdoc)

Järelepärimine (docx)

31-2/15-75/1Keskerakonna arvevõladEesti KeskerakondVäljaKeskerakonna arvevõladjärelepärimine (docx)

järelepärimine (bdoc)